Tepelná čerpadla

ENERGETICKY ÚSPORNÉ ŘEŠENÍ PRO VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ A OHŘEV TEPLÉ VODY.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda získává teplo z okolního vzduchu pomocí termodynamického děje. Absorbované teplo je nejčastěji do vytápěného objektu přiváděno chladicím potrubím, kde je dále předáváno otopné soustavě bytu nebo rodinného domu. Využívá se pro vytápění, ohřev užitkové vody a také k chlazení. Provoz tepelného čerpadla je ekologičtější a ekonomičtější oproti jiným zdrojům tepla. Při jeho provozu nedochází pouze k přeměně elektrické energie na teplo v poměru 1:1 jako na příklad u přímotopu nebo elektrokotle. Zde je elektrická energie využívána k pohonu chladicího okruhu, který odčerpává teplo z venkovního prostředí s účinností až 1:5, kdy tento poměr vyjadřuje energii přijatou : odevzdanou. Sluneční záření jako trvale obnovitelný zdroj energie stále ohřívá atmosféru. Nízkoteplotní potenciál vzduchu je tepelným čerpadlem přeměněn na vyšší teplotní potenciál, který je dále předáván do otopného systému objektu.

Návrh

Zdarma a nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám základní informace o vašem rodinném domě (celkové tepelné ztráty domu, počet a tepelné ztráty místností, atd). Na základě těchto informací vám můžeme zpracovat orientační cenovou nabídku, nebo se domluvíme na návštěvě našeho technika u vás doma. Při složitějších realizacích, z důvodu přesnosti nabídky vám doporučujeme zaměření naším technikem.

Instalace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s naší firmou a budete souhlasit s cenovou nabídkou, najdeme pro vás nejbližší možný termín instalace, který vám bude vyhovovat. Naše firma instaluje tepelná čerpadla 15 let. Naši zaměstnanci jsou každoročně proškoleni a certifikováni, výsledná spokojenost zákazníka je pro nás důležitá.

Servis

Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisem na všechny námi dodávaná tepelná čerpadla. Pravidelné školení zaměstnanců.

Mitsubishi logo

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru