O nás

PROVÁDÍME KOMPLETNÍ REALIZACI OD NÁVRHU PO PŘEDÁNÍ DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA, VČETNĚ VEŠKERÉHO ZAŘÍZENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ NA CELÉM ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY.

Specializujeme se na dodávku, montáž a servis větrání, tepelných čerpadel, chladicích a klimatizačních zařízení. Poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis. Nabízíme poradenství a kompletní dodávku všech typů klimatizací, chladicích a mrazicích boxů a tepelných čerpadel. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni (splňují vyhlášku 50 §8) a servisní pracovníci chlazení jsou proškoleni na ekologické zacházení s chladivy a servisní úkony v oblasti malého a středního chlazení. Máme vlastní revizní techniky včetně osvědčení provádět revize chladicích zařízení nařízené Ministerstvem životního prostředí. Provádíme jak revize chladicích zařízení, tak revize úniku chladiv na těchto zařízeních. Montáž a případný servis naše firma zajišťuje prostřednictvím mechaniků vyučených v centru chladicí a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí. Všichni pracovníci mají dlouholetou praxi v oboru.

Historie společnosti

Jsme s Vámi již od roku 1993!

Naše společnost THERMO spol. s r.o. byla založena v roce 1993 zápisem do obchodního rejstříku u krajského obchodního soudu v Hradci Králové. Od počátku se věnujeme instalaci, prodeji a servisu domácího i průmyslového chlazení a také stavbě chladírenských a mrazírenských boxů. Klimatizační jednotky instalujeme již od roku 2000, v současnosti o objemu cca 500 montáží ročně. Od roku 2005 se také zabýváme dodávkou, montáží a servisem tepelných čerpadel. Během let v oboru jsme úspěšně dokončili mnoho složitých projektů, což nám dává důvěru v profesionalitu našich zaměstnanců a kvalitu provedené práce.

Klimatizace do bytů, domů a kanceláří. Odborná montáž a servis.

30

let na trhu

500

klimatizací ročně

3

roky záruka

20

stálých zaměstnanců

Za podpory fondů EU jsme v roce 2021 spustili projekt “Úspory energie v objektu Thermo spol. s r.o.”. Cílem projektu, který zahrnuje rekonstrukci a modernizaci sídla společnosti Thermo spol. s r.o. je dosažení úspory energie a emisí CO2.

EU
MPO

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář

    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru