Odvlhčovače
Čističky vzduchu
Pivní chlazení

Prodej odvlhčovačů, čističek vzduchu a pivního chlazení.

Pokud máte zájem můžeme vám nabídnout vybrané typy odvlhčovačů a čističek vzduchu. Také si u nás můžete objednat libovolný výrobek firmy Lindr, která vyrábí pivní chlazení.

Odvlčovače

Odvlhčovače naleznou využití v archívech, muzeích, výpočetních střediscích a ústřednách telekomunikací, skladech, sklepech, kuchyních, sušárnách ovoce, prádelnách a všude tam, kde je potřeba zajištění stálé vlhkosti vzduchu.

Čističky vzduchu

Čistička vzduchu je zařízení, jehož hlavním úkolem je s co nejvyšší účinností zbavit vzduch alergenů, volně se pohybujících částic jako jsou prach, pyly, plísně, bakterie, nebezpečné chemické látky , zápach, plyny apod. a vytvořit tak vhodné prostředí pro váš život.

Výčepní zařízení

Nabízíme výčepní zařízení a chlazení předního českého výrobce firmy LINDR. Nejširší sortiment pivních chladičů na evropském trhu. Výrobce používá pouze certifikované materiály a suroviny. Nabízená chlazení jsou dle svého výkonu vhodná pro chlazení a čepování piva v domácnostech, na zahradních party, v barech a restauracích.

Kontaktní výčepní zařízení
Luxusní výčepní zařízení
Výrobníky sodové vody

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru