Dodávka a montáž klimatizačních jednotek

PROVÁDÍME KOMPLETNÍ REALIZACI OD NÁVRHU PO PŘEDÁNÍ DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA, VČETNĚ VEŠKERÉHO ZAŘÍZENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ NA CELÉM ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY.

Chci klimatizovat
jen jednu místnost

Split klimatizace – jedná se o chlazení nebo topení jedné místnosti prostřednictvím vnitřní a venkovní jednotky. Nejběžněji používaný typ klimatizace a cenově nejdostupnější.

Chci klimatizovat
více místností

Multi split klimatizace umožňuje klimatizovat více místností za použití pouze jedné vnější jednotky. V praxi je tak možné pomocí jednoho multisplit systému vyřešit klimatizaci do celého bytu, rodinného domu nebo několika sousedících kanceláří. Zmenší se prostor potřebný pro venkovní jednotky, sníží se dopad na vzhled budovy a náklady na instalaci.

Chci klimatizovat
komerční prostory

Komerční klimatizace se využívají zejména pro velké prostory, open office, obchody, celoroční chlazení serveroven, atp. V komerčních klimatizacích se využívají všechny typy vnitřních jednotek: nástěnné, kazetové, mezistropní, flexi i parapetní. U těchto jednotek je kladen důraz na jejich životnost, tak aby bez problémů zvládly vysoké zatížení.

Ucelená řada klimatizací pro všechny druhy použití

KLIMATIZACE JE ZAŘÍZENÍ, KTERÉ CHLADÍ A ZBAVUJE VZDUCH VLHKOSTI. KLIMATIZACE MŮŽEME POUŽÍT V BĚŽNÝCH BYTOVÝCH I NEBYTOVÝCH PROSTORÁCH.

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář



    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru