Chladírenské a mrazírenské boxy

PRODEJ A INSTALACE – CHLADÍRENSKÉ A MRAZÍRENSKÉ BOXY DO VŠECH TYPŮ PROVOZOVEN.

Chladírenský a mrazírenský box slouží k ukládání potravin či surovin, které vyžadují kontrolovaný a řízený teplotní režim. Svým moderním řešením zajišťují udržení potřebného teplotního spádu, eliminaci tepelných můstků a potřebné hygienické podmínky. Svou konstrukcí jsou určeny pro rozsah teplot ve vychlazovaném prostoru v rozmezí +10°C až -2°C pro chladírenský a -18°C až -22°C pro mrazírenský box.

Návrh

Zdarma a nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše představy. Na základě těchto informací vám můžeme zpracovat orientační cenovou nabídku, nebo se domluvíme na návštěvě našeho technika u vás.

Instalace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s naší firmou a budete souhlasit s cenovou nabídkou, najdeme pro vás nejbližší možný termín instalace, který vám bude vyhovovat. Naše firma staví chladicí a mrazicí boxy 27 let. Proškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí, absolutní čistota provedené práce, výsledná spokojenost zákazníka.

Servis

Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisem na všechny námi dodávané chladírenské a mrazírenské boxy. Pravidelné školení zaměstnanců.

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru