Daikin Altherma Tisk E-mail
Daikin Altherma

Katalogy výrobců naleznete v sekci Ke stažení

Daikin Altherma Lidé si stále více uvědomují cenu, kterou musejí utrácet za vytápění. Tradiční topné systémy a kotle využívají fosilní paliva, která jsou však velmi drahá a pro udržitelnost životního prostředí nejsou příliš vhodnou variantou. Nikdo nechce vyhazovat peníze zbytečně. U systémů tepelných čerpadel Daikin jsou zhruba dvě třetiny vyprodukovaného tepla zadarmo. Dokonalé řešení je tak na dosah ruky. Tepelná čerpadla navíc spotřebují méně energie než tradiční systémy pro vytápění, takže produkují také méně emisí CO2.

Tepelná čerpadla vzduch-voda a vzduch-vzduch využívají energie z obnovitelných zdrojů: okolního vzduchu. Tento zdroj energie je prakticky nevyčerpatelný. Samozřejmě, že tepelná čerpadla také potřebují ke svému fungování energii (většinou elektřinu), avšak tu lze ve stále větší míře vyrobit též z obnovitelných zdrojů (solární, větrná, vodní energie, biomasa).

Není žádným překvapením, že lidé napříč celou Evropou se seznamují s novými technologiemi vytápění. Během méně než jednoho desetiletí budou prakticky všechny dobře izolované budovy od Itálie až po Norsko vytápěny tepelnými čerpadly. V obytných a komerčních budovách byly již nainstalovány milióny tepelných čerpadel. Takže....proč čekat?

95 % klimatizačních zařízení Daikin dokáže vytápět a/nebo chladit a stejně je tomu tak i u tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla jsou optimalizována pro vytápění, neboť jejich primární funkcí a účelem je vytápět.

Daikin Altherma Obnovitelná energie pro vytápění vašeho domova
Ceny energií neustále rostou. Ekonomie budoucnosti je nejistá. Obavy o životní prostředí jsou dnes důležitější než kdy jindy Protože tepelná čerpadla využívají energii ze vzduchu, ze kterého extrahují teplo, jedná se o ideální řešení pro vytápění domácností. Systém vytápění s tepelným čerpadlem Daikin zajišťuje ideální teplotní podmínky a komfort po celý rok, a to i když venku mrzne. Tepelné čerpadlo Daikin snižuje účty za elektřinu a také emise CO2. Je to tedy řešení vhodné jak pro vaši peněženku, tak i pro životní prostředí.

Kompletní řešení pro vytápění a ohřev teplé vody
Tepelné čerpadlo může vašemu domovu zajistit víc než jen účinnější vytápění. Dokáže též poskytnout kompletní řešení pro ohřev teplé vody. A pro dosažení ještě vyšší účinnosti lze systém tepelného čerpadla připojit k solárním kolektorům. Solární energie pomáhá vyrobit až 60 % celoroční potřeby teplé vody.

Daikin Altherma Klimatizace
Vychutnejte si ve svém domově ideální klima s integrovanými systémy Daikin, které dokáží dům nejen vytápět, ale i chladit, a udržovat v něm tak stálou teplotu bez ohledu na počasí venku. Stylové vnitřní jednotky Daikin nabízejí však ještě více než jen topení a chlazení; dokáží také regulovat vlhkost a větrání. Naše moderní technologie s invertorem a tepelným čerpadlem nabízejí vynikající celoroční účinnost.

Perfektní pro novostavby a rekonstrukce
Flexibilní systém Daikin pro vytápění splní všechny vaše potřeby, ať již svůj dům renovujete, nebo jste se rozhodli stavět nový od základů. Nezáleží na stáří vaší budovy, vždy se totiž můžete spolehnout na řešení vytápění a chlazení od Daikinu, které vám bude po mnoho spolehlivě sloužit bez ohledu na počasí.

 
Další >