Chci klimatizovat
více místností

OPTIMALIZUJTE VYUŽITÍ SVÉHO PROSTORU, MÍSTO NĚKOLIKA VENKOVNÍCH JEDNOTEK STAČÍ JEN JEDNA.

Multisplitová klimatizační jednotka se skládá z několika vnitřních jednotek zapojených do jedné venkovní jednotky, každá vnitřní jednotka je propojena měděným předizolovaným potrubím a komunikační kabeláží s venkovní jednotkou. Multisplitové klimatizační jednotky umožňují zapojení dvou až šesti vnitřních jednotek na jednu venkovní jednotku. V každé výkonové řadě vám dokážeme nabídnout mnoho klimatizačních jednotek různých designů a nepřeberného množství funkcí. Jsme připraveni vám poradit a doporučit nejvhodnější řešení. Při výběru jednotky je Vám k dispozici největší showroom ve východních Čechách.

Návrh

Zdarma a nezávazně Vám zpracujeme cenovou nabídku. Stačí nás kontaktovat a sdělit rozměry místností a Vaše představy. Na základě těchto informací Vám můžeme zpracovat orientační cenovou nabídku, nebo se domluvit na návštěvě našeho technika u Vás doma. U složitějších realizací preferujeme zaměření technikem, z důvodu přesnosti cenové nabídky.

Instalace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s naší firmou a vyberete si jednu z variant cenové nabídky, najdeme pro Vás nejbližší možný termín instalace, který Vám bude vyhovovat. Naše firma instaluje klimatizační jednotky 20 let v objemu cca 500 montáží ročně. Práci provádějí proškolení technici s dlouholetou praxí. Naší prioritou je maximální čistota na pracovišti, výborná kvalita provedené práce a především, výsledná spokojenost zákazníka.

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis u všech námi dodávaných klimatizačních jednotek. Samozřejmostí je pravidelné školení montážních a servisních techniků. Nabízíme prodlouženou záruku na 5 let, která je podmíněna prováděním každoročních preventivních servisů klimatizačních jednotek naší firmou.

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru