Klimatizace komerčních prostor

KLIMATIZACE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

Klimatizační jednotky pro komerční použití slouží k instalacím, kde je zapotřebí vyšších chladících výkonů, většího počtu vnitřních jednotek než nabízejí multisplitová řešení, nepřetržitých provozů (servrovny), přesných laboratorních podmínek a při potřebě vzdáleného řízení centrálním pultem nebo nadřazenými systémy. Komerční systémy umožňují zapojení libovolného množství vnitřních jednotek různých výkonů.

Návrh

Zdarma a nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku. Pro návrh řešení komerčních klimatizačních systémů je nutné dodat specifikaci (dokumentace) nebo může návrh vzniknout po zaměření technikem u vás případně po osobní schůzce u nás ve firmě. Je nutné od vás získat co nejvíce informací, protože orientační cenové nabídky mohou být velmi nepřesné.

Instalace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s naší firmou, najdeme pro vás nejbližší možný termín instalace, který vám bude vyhovovat. Naše firma realizovala mnoho projektů komerčních klimatizačních systémů, několik z nich najdete v sekci reference. Proškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí, absolutní čistota provedené práce, výsledná spokojenost zákazníka.

Servis

Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisem na všechny námi dodávané klimatizační jednotky. Pravidelné školení zaměstnanců.

Kontaktujte nás. Nezávazná cenová nabídka.

Neváhejte nás kontaktovat, na základě vašich požadavků vám doporučíme optimální řešení a zdarma vám zpracujeme cenovou nabídku.

+420 466 330 311
info@klimatizovat.cz
THERMO spol. s r.o.
Jana Palacha 2764, Pardubice
Kontaktní formulář    Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete na stránce Ochrana osobních údajů.


    Nákupní košík
       
    Přejít nahoru