Daikin Multi a Super-Multi-Plus Tisk E-mail

Daikin

Venkovní jednotky Multi: až pro 5 místností
Super-Multi-Plus: až pro 9 místností

Více informací naleznete v
Katalogu rezidenčních systémů Daikin

Přínosy systému Multi

Klimatizace v každé místnosti
Multisystém umožňuje napojení až 9 vnitřních jednotek na jednu venkovní jednotku, čímž snižuje prostorové nároky a náklady na instalaci. Každou vnitřní jednotku lze samostatně ovládat a není třeba je instalovat současně. Další jednotky (do maximálního počtu 9) lze doplnit později.

Nejširší nabídka
V Multi aplikacích lze kombinovat různé typy vnitřních jednotek – nástěnné, do podhledu, volně stojící atd. – s různým výkonem. Díky tomu lze pro ložnici, obývací pokoj, kancelář nebo jakoukoli jinou místnost vybrat ideální vnitřní jednotku podle místa pro instalaci nebo osobních potřeb.

Ideální vnitřní klima
Jediná venkovní jednotka může podle potřeby vytápět nebo chladit celý dům, kancelář nebo obchod. Můžete si vychutnávat příjemné klima u psacího stolu během odpoledne, stejně jako stálou teplotu v obývacím pokoji a chladných ložnicích během večera.

Možnosti systému Multi

Systém Multi pro až 5 nebo až 9 místností – stačí si vybrat!

Systém Multi: až pro 5 místností

1. Design systému
K invertorem řízené venkovní jednotce Multi lze připojit 2, 3, 4 nebo i 5 vnitřních jednotek. Každá vnitřní jednotka je připojena k venkovní jednotce vlastním párem trubek pro chladivo.
2. Technické údaje - klikněte na obrázek pro zvětšení
Daikin Multi
Daikin Multi

Super-Multi-Plus: až pro 9 místností

1. Design systému
Systémy VRVIII-S pro rezidenční aplikace používají dvojici trubek vedoucích od venkovní jednotky. Potrubí se rozvětví v rozvětvení BP. Každá z až 9 vnitřních jednotek je připojena k jednomu rozvětvení BP.
2. Technické údaje - klikněte na obrázek pro zvětšení
Daikin Super-Multi-Plus Daikin Super-Multi

 
Další >