Komerční klimatizaceKatalogy výrobců naleznete v sekci Ke stažení

Toshiba
Light Commercial - Klimatizace pro profesionální použití

Tři základní vlastnosti a tři základní řady Light Commercial:
Digital inverter (DI)
Super Digital Inverter (S-DI)
BIG Digital Inverter (BIG-DI)

Filozofie firmy Toshiba je založená především na zdokonalování výrobků a na hledání dalších inovací. Z této filozofie se zrodily i tři výrobní řady ze sortimentu produktů „Light Commercial“. Jednou z mnoha předností jsou špičkové ekonomické parametry, přinášející rychlou návratnost vložených investic do klimatizačního zařízení.

Firma Toshiba používá nejmodernější technologie a vysoce kvalitní komponenty, s důrazem na kvalitu výroby každého jednotlivého zařízení. Klimatizační zařízení vyrábí Toshiba od roku 1975 v továrnách v Japonsku a Thajsku. Oba výrobní závody jsou držiteli certifikátu mezinárodního standardu kvality ISO 14001 / ISO 9001. Všechna zařízení splňují normy EU, což je deklarováno označením CE, které je uvedeno na typovém štítku každého výrobku. Samozřejmostí je plnění direktivy 2002/95/EU (ROHS) zakazující použití nebezpečných látek v elektrických a elektronických výrobcích. Technické údaje odpovídají mezinárodní normě EUROVENT, která slouží jako ochrana zákazníka a dokladuje korektnost měřených a uvedených údajů.

Klimatizace Toshiba jsou více než připraveny na předpisy o Eco designu které jsou platné od ledna 2013. Tyto předpisy se týkají klimatizačních zařízení o chladicím výkonu do 12 kW a zadávají přísná kritéria ohledně účinnosti a hlučnosti zařízení.

Kvalitě klimatizačních zařízení Toshiba můžete plně důvěřovat - je sledována od výroby až po konečnou montáž zařízení odbornými autorizovanými firmami.