Chladící a mrazící boxy Horák arrow Chladící a mrazící boxy Klasik arrow Chladírenský mrazící box izolační CHB-S-22Chladírenský mrazící box izolační CHB-S-22


Cena za jednotku (kus): 65 497 Kč (s DPH 21 %)
54 130 Kč bez DPH


CHB-S chladírenské typové boxy bez izolované podlahy = stavební podlaha

MODEL: CHB-S-22-A (B) (C)
VNITŘNÍ OBJEM: 8,8
VNĚJŠÍ ROZMĚRY délka x šířka x výška [mm]: 2150x2150x2275

Ceníky chladících a mrazících boxů ke stažení:
Typové boxy
boxy Mini
boxy Mini-R (rohové)

Základní provedení
Chladicí box (CHB) tl. izolace 75 mm PUR, mrazicí box (MB) tl. izolace 125 mm PUR.
V základní ceně boxu je zahrnutá izolovaná skříň, dveře 800/2000, podlaha krytá plastovanou překližkou, osvětlení. MB jsou vč. přetlakového ventilu a odvětrání podloží (PLATON).
CHB-S jsou boxy bez izolované podlahy, stěnové panely jsou postaveny na konečnou stavební podlahu do U profilů.

Příslušenství a výbava za příplatek - individuální kalkulace:
Chladicí jednotka A - stropní bloková jednotka Zanotti řady SB
Chladicí jednotka B - stěnová bloková jednotka Zanotti řady GM
Chladicí jednotka C - split s podstropním výparníkem. Chl. jednotka může být umístěna dle požadavku zákazníka ve vzdálenosti do 15 m od boxu (cenu chl. potrubí nutno dopočítat dle skutečnosti).
Světelná a zvuková signalizace vč. el. rozvodů a signalizace osvětlení + 2 930,-
PVC lamelová clona + 2 210,- (P) + 3 150,- (N)
Propojovací potrubí pro chl. jednotku "C" indiv. kalkulace

Ceny jsou uvedeny  bez dopravy a montáže.

IZOLACE - ekologie a úspora energie
Stavebnicové boxy a komory systému HORÁK jsou sestaveny ze sendvičových izolačních panelů a soustavy rohových sloupků. Izolační jádro panelů je tvořeno tvrdou polyuretanovou pěnou (PUR) bez obsahu CFC látek. U chladírenských boxů je použita izolace tloušťky 75 mm, u mrazírenských 125 mm.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA - hygiena a estetika
Plášť panelů je, v základní verzi, vyroben z bíle lakovaného, žárově pozinkovaného ocelového plechu tl. 0,6 mm, krytého ochrannou fólií. Na přání je možno dodat boxy v provedení z korozivzdorného plechu, z bíle lakovaného hliníkového plechu nebo kombinovat výše uvedené materiály.

SPOJENÍ - pevnost a životnost
Speciální spojovací systém na bázi excentrických zámků umožňuje přesnou a rychlou montáž a zaručuje pevnost izolační skříně. Spojení splňuje přísné hygienické požadavky a zajišťuje dokonalou parotěsnostvnějšího pláště.

MODUL A ROZMĚRY - optimální využití prostoru
Boxy na bázi zámkového systému jsou nabízeny s vnitřními půdorysnými rozměry v modulu 250 mm.

Vnější půdorysné rozměry jsou větší o:
150 mm u boxů s izolací 75 mm
250 mm u boxů s izolací 125 mm

Výšky izolovaných prostorů řady KLASIK jsou variabilní, dle přání uživatele (za standard pro menší boxy je považována vnitřní výška 2,2 m, maximální vnitřní výška je 6 m). Boxy a komory lze sestavovat do různých funkčních kombinací a používat dělící příčky dle prostorových možností a přání uživatele.

DVEŘE - komfort a široký sortiment
Pro pohodlný vstup a vjezd do našich chladíren, mrazíren a ostatních izolovaných prostor je nabízena ucelená modelová řada chladírenských, mrazírenských a provozních dveří zn. HORÁK (viz samostatná skupina výrobků).

PODLAHY - únosnost a bezpečnost
Podlahu izolovaných prostorů lze, podle potřeby uživatele, řešit následujícími způsoby:
Podlaha pro ruční manipulaci se zbožím (sendvičový PUR panel krytý roznášecím AlMg plechem s protiskluzovou úpravou nebo vodovzdornou překližkou s plastovým protiskluzovým povrchem).
Podlaha se zvýšenou únosností, pro použití vozíků s gumovými kolečky (sendvičový PUR panel s vodovzdornou překližkou, krytý roznášecím plechem s protiskluzovou úpravou z AlMg nebo z nerezu).
Podlaha pro nejvyšší provozní zatížení - stavební řešení

CHLADICÍ JEDNOTKY - výkon účinnost a variabilita řešení
Izolační boxy a komory je možno vybavit chladicími jednotkami v širokém rozsahu výkonů a provedení (od blokových jednotek až po okruhy se sdruženou jednotkou). Systém umožňuje umístění výparníku chladicího zařízení na stěny i stropy izolovaných prostorů (viz samostatná skupina výrobků).
Dostupnost

Dodáváme během:

na_dotaz.gif

: